Zgłosuj na książki roku 2017

Teraz maluj przyszłość

Wydawnictwo: Wydawnictwo Sióstr Loretanek
katolicyzm, wiara, sztuka
Snacky

Namawiam cię do twórczości. Możesz zapytać: po co mi to? Tylu moich przyjaciół i kolegów żyje bez wysiłku i nic specjalnego się nie dzieje. No właśnie, nic się nie dzieje. A chodzi o to, aby się działo. Malować swoją przyszłość, to uczyć się żyć. Życie jest sztuką. A ty masz być artystą tego życia. Masz malować świat własnych marzeń, bawiąc się farbami. Ucz się żyć, aby ślad życia po sobie zostawić. Picasso zwykł mawiać: „Jesteśmy tym, co po nas zostanie”. Jeśli więc chcesz zostawić po sobie ślad, naucz się go robić – maluj!

źródło opisu: http://sklep.loretanki.pl/

źródło okładki: http://sklep.loretanki.pl/