Triplet

Seria: Mistrzowie SF
Wydawnictwo: Amber
Triplet
corrum

Triplet to z pozoru zwykła planeta na mapie galaktyki. W rzeczywistości jednak mieści w sobie trzy światy wewnętrzne i stanowi być może najdziwniejszy system planetarny, jaki kiedykolwiek odkrył człowiek. Danee mal ce Taeger, zbuntowana córka potentata finansowego, postanawia samodzielnie zgłębić tajemnice Tripletu. W towarzystwie doświadczonego kuriera Ravagina oraz ochroniarza Harta odkrywa magiczny świat, który może zagrozić ludzkości...

Krzysztof Deoniziak | 2011-11-01
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam

Czytadło w najlepszym znaczeniu tego słowa.

Bystry | 2013-02-23

Bardzo ciężko przebić się przez pierwsze 30-50 stron. Potem jest coraz lepiej. Ciekawa fabuła, świetne połączenie s-f z fantastyką i przede wszystkim niepowtarzalny klimat. Wbrew okładce, jest to główne książka fantasy.

Dla tych którzy szukają podobnych książek (połączenia fantastyki z s-f),które mogę polecić:
Pan Lodowego Ogrodu (jedna z najlepszych polskich książek jakie czytałem) : http://lubimyczytac.pl/ksiazka/139867/pan-lodowego-ogrodu---tom-i
Świt Czarnego Słońca : http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4866/swit-czarnego-slonca
Bohaterowie umierają : http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4058/bohaterowie-umieraja

Jest jeszcze parę książek o podobnej tematyce, jak ktoś by chciał podyskutować zapraszam na priv :).

Rafał | 2015-03-10
Beata | 2015-01-31