Podbój

Cykl: Star Force (tom 4)
Wydawnictwo: Drageus Publishing House
Conquest
EIGHT

Kolejny rozdział bestsellerowej serii B.V. Larsona, króla Amazona. Wielka międzygwiezdna wojna między robotami a istotami żywymi trwa. Siły Gwiezdne ponownie muszą powstrzymać maszynowych najeźdźców – ale jak? Kyle’owi Riggsowi udało się uwolnić Ziemię od makrosów, jednak za ogromną cenę. Wielkie maszyny już mu dłużej nie ufają. Jak wściekły pies, musi zostać wyeliminowany, a razem z nim Siły...

Kyle’owi Riggsowi udało się uwolnić Ziemię od makrosów, jednak za ogromną cenę. Wielkie maszyny już mu dłużej nie ufają. Jak wściekły pies, musi zostać wyeliminowany, a razem z nim Siły Gwiezdne. Jeśli ten plan się powiedzie, ludzkość czeka zagłada.

źródło opisu: Drageus

źródło okładki: Drageus

Sławomir | 2017-08-15
Na półkach: 2017
Przeczytana: 15 sierpnia 2017

Obawy jakie miałem przy poprzedniej części cyklu na szczęście były bezpodstawne. Jednak nie ganiają się po kosmosie:) Autor zachował układ ale nie poprzestał na jednym pomyśle zmagań z rasą maszyn.
Szczerze polecam. Czyta się lekko i przyjemnie.

attak | 2017-10-09
Przeczytana: 09 października 2017