Evolution's Shore
Chaga
corrum

Zaczęło się w roku 2002 od dziwnych zjawisk na powierzchni jednego z księżyców Saturna. Potem nastąpiło uderzenie meteorytu w Kilimandżaro, a następnie zakażenie dziwną wegetacyjną formą życia, nazywaną Chaga. Dla Gaby McAslan i ekipy dziennikarzy SkyNetu jest to życiowy temat. Gaby pragnie ujawnić prawdę dotyczącą Chagi, ale natrafia na mur urzędowych tajemnic. Czy Chaga to inwazja, czy dar? Czy oznacza zniszczenie, czy szansę na ewolucyjny postęp? Czy otwiera ostatni rozdział w historii ludzkości, czy jest początkiem najbardziej zadziwiającej opowieści, której finał poznamy dopiero za miliony lat?

książek: 2028

Strasznie mi się podobało, lecz jakbym miała teraz po pół roku to uargumentować, to zupełnie bym nie potrafiła :P

Bohun | 2016-09-12
Przeczytana: 11 września 2016