Troll z ulicy Lipowej

Seria: Już czytam
Wydawnictwo: Zielona Sowa
Adrianna

Z książkami z serii „Już czytam” czytanie to świetna zabawa! „Już czytam” to doskonała propozycja dla wszystkich dzieci, które zaczynają swoją przygodę z samodzielnym czytaniem. Napisane dużą czcionką, zabawne historyjki z niesamowitymi bohaterami i ich niezwykłymi przygodami na pewno przypadną do gustu każdemu dziecku. Wesołe, kolorowe ilustracje dodatkowo uatrakcyjnią czytanie. Niektóre...

Z książkami z serii „Już czytam” czytanie to świetna zabawa!

Niektóre wyrazy użyte w opowieściach stanowią zagadkę? Na końcu każdej książki znajduje się słowniczek, który wyjaśni dziecku ich znaczenie.

Chcecie sprawdzić, co udało wam się zapamiętać z lektury? To proste! W każdej książce umieszczone są zadania sprawdzające wiedzę.

źródło opisu: http://www.zielonasowa.pl/troll-z-ulicy-lipowej-tom-16.html

źródło okładki: http://www.zielonasowa.pl/troll-z-ulicy-lipowej-tom-16.html