Zaginął Tygrys!

Wydawnictwo: Zielona Sowa
9788380731967
tygrys, śledztwo
Adrianna

Seria „Już czytam” to książki do pierwszego samodzielnego czytania. Krótkie zdania, duże litery i wciągające historie - właśnie tyle potrzeba, by pokochać czytanie. Na końcu każdej części znajdują się ciekawe zadania sprawdzające zrozumienie tekstu oraz słowniczek trudniejszych słów, które znalazły się w danej opowieści. Dodatkowym atutem serii są duże, kolorowe, zabawne ilustracje. Zaginął...

Zaginął Tygrys! Wyszedł z domu i zabłądził. Co robić? Jasiek rozpoczyna śledztwo. Czy przyniesie rezultaty? A może lepiej zrobić mapę, żeby Tygrys wiedział, jak trafić do domu, skoro nawet nie zna adresu? A może czary coś tu pomogą?

źródło opisu: http://www.zielonasowa.pl/zaginal-tygrys-juz-czytam.html

źródło okładki: http://www.zielonasowa.pl/zaginal-tygrys-juz-czytam.html

IgaWlog | 2018-02-18
Przeczytana: 18 lutego 2018

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Na pierwszej stronie dowiedziałam się,że ten tygrys to kot, który zaginął ale naprawdę schował się w szafie ale ogólnie to fajna książka.