Kreatywność i nienawiść. Twórz jak ludzie sukcesu

Tłumaczenie: Zbigniew Waśko
Wydawnictwo: Onepress
Create Or Hate: Successful People Make Things
kariera, kompetencje osobiste
poradniki

Jeśli tworzysz cokolwiek, jesteś kreatywny. Jeśli nie tworzysz niczego, coś Cię blokuje. Czy pamiętasz, jak w dzieciństwie spędzałeś godziny na rysowaniu, wymyślaniu nowych rzeczy lub budowaniu fortec? Większość z nas zawsze chciała coś stworzyć, ale często o tym pragnieniu zapominała na etapie dorastania. Czego jeszcze nie stworzyłeś?Książki? Bloga? Autorskich kursów? Własnej firmy? Być może...

Jeśli tworzysz cokolwiek, jesteś kreatywny.

Czego jeszcze nie stworzyłeś?Książki? Bloga? Autorskich kursów? Własnej firmy? Być może skrycie o czymś marzysz, ale nie potrafisz podjąć wyzwania. Ta książka pomoże Ci zrealizować te marzenia i zacząć tworzyć. Wszyscy ludzie sukcesu są twórcami, którzy potrafią zmienić kreatywność w produktywność. Nauczysz się, jak podsycać swoją kreatywność, dać się ponieść procesowi twórczemu i promować swoje dzieła. Wrócisz do zapomnianej przyjemności tworzenia, która stanie się dla Ciebie codziennością.

Dlaczego wciąż stoisz w miejscu?
W każdym z nas istnieje jednak i druga siła – nienawiść. Wpływa destruktywnie na naszą kreatywność. To ten głos w naszej głowie, który neguje każdy pomysł i blokuje nas przed podjęciem wyzwania. Nienawiść można jedna kontrolować i przezwyciężyć, dzięki czemu Twoja kreatywność może się harmonijnie rozwijać. Z tej książki dowiesz się, jak to zrobić.

Każdy z nas jest twórcą.

Dan Norris jest wielokrotnie nagradzanym przedsiębiorcą, założycielem wpcurve.com, autorem książek tłumaczonych na kilka języków (w tym Startup w 7 dni. Od mocnego startu do szybkiego sukcesu), człowiekiem całkowicie oddanym content marketingowi. Jego książki pomogły innym stworzyć ich wymarzone firmy. W przystępny sposób opowiada, jak przestać się bać własnego potencjału.

źródło opisu: http://onepress.pl

źródło okładki: http://onepress.pl