Lubimyczytać.pl to:

przygoda, złodziej, bogactwo, emocje
typ
papier
Honda
6.38 (249 ocen i 23 opinie)

Opis książki

Whitney przebywa w towarzystwie bogatych i sławnych, chadza do ekskluzywnych klubów, podróżuje po świecie. Dopiero kiedy los styka ją z mężczyzną o bardzo podejrzanej reputacji i profesji, odczuwa dreszczyk emocji. Wkrótce jednak to, co wydawało się zabawnym przerywnikiem, zmienia się w niebezpieczną przygodę...

Inne wydania

Polecamy

Gdzie kupić?
Sklep
Format
Cena
Opinie i aktywności czytelników
Laurel | 2013-07-18
Przeczytana: 18 lipca 2013

Na początku mnie zmyliła, uznałam że Whitney jest snobistyczną idiotką, która ponad wszystko ceni sobie pieniądze podarowane przez bogatego tatusia, a całe jej spotkanie z Douglasem od razu skojarzyło mi się z podrzędnym filmem akcji z lat osiemdziesiątych.
Na szczęście nie zaniechałam czytania a fabuła coraz bardziej mnie interesowała, skończyło się na tym że w jednym dniu za jednym zamachem przeczytałam aż 300 stron mimo iż wcześniej męczyłam się z osiemdziesięcioma przez dwa dni.
Każda kartka dalej powiewała mi filmem "Miłość, szmaragd i krokodyl", co biorąc pod uwagę moją sympatię do filmowej pary, bardzo mi się podobało.
Bardzo też polubiłam przekomarzania bohaterów, już wiem w czym polega urok dialogów Nory Roberts - są uszczypliwe, cyniczne, sarkastyczne, humorystyczne a nawet romantyczne.
A opisy bywają bardzo szczegółowe.

Sonja | 2013-09-23
Na półkach: Przeczytane, Rok 2013
Przeczytana: 23 września 2013

Niestety, nie podobało mi się, fabuła mnie nie zachwyciła... W połowie książki zaczęłam się nudzić!
Jednak muszę przyznać, że dialogi w wykonaniu Nory Roberts są genialne :) Książka chyba bardziej spodoba się miłośnikom przygody!

Marta | 2012-08-09
Przeczytana: 28 lipca 2012

Książka od samego początku jest bardzo wciągająca, w jednej chwili jesteśmy w Nowym Jorku, a po kilku stronach lektury znajdujemy się już na Madagaskarze.
Lektura bardzo dobra na oderwanie się od życia codziennego.

asia_26 | 2013-07-20
Przeczytana: 20 lipca 2013

Egzotyczna i sensacyjna opowieść o poszukiwaniu skarbu na Madagaskarze przez młodego i przystojnego złodzieja i córkę lodowego potentata.Szybka akcja,zabawne dialogi i sympatyczna para bohaterów!!

Katherina87 | 2012-11-22

Romans sensacyjno-obyczajowy popularnej pisarki, pełna zwrotów akcja na egzotycznym Madagaskarze - dziedziczka ogromnej fortuny spotyka mężczyznę o podejrzanej reputacji Cóż może jeszcze poruszyć młodą, piękną i majętną Whitney MacAllister Ekskluzywne kluby, weekendy na Martynice, towarzystwo bogatychisławnych - to dla niej chleb powszedni. Dopiero, kiedy los styka ją z mężczyzną o podejrzanej profesji i reputacji, odczuwa dreszczyk emocji. Wkrótce jednak to, co wydawało się zabawnym przerywnikiem w udanym życiu, zmienia się w niebezpieczną przygodę...

isabelle142 | 2013-06-07
Przeczytana: 07 czerwca 2013

Przez rok stała na półce, zanim się do niej zabrałam, a to ze względu na malutkie litery (co dla okularnika ma znaczenie). Początkowo nie wydawała mi się zbyt wciągająca, ale siłą rzeczy akcja rozkręciła się. Nie brak tu oczywiście typowego dla Nory Roberts humoru i ciętych dialogów, a bohaterowie są zindywidualizowani. Najbardziej jednak podobały mi się wszystkie sceny z prosiaczkiem - mistrzostwo! ;D Bardzo lubię 'zwierzęce wątki' jako dodatek do fabuły, więc za to plus.

Marta | 2014-03-15

Intrygujący tytuł zapowiada ciekawą fabułę i rzeczywiście tak jest. Wartka akcja, ciekawe miejsca i zabawne dialogi.

Ziraelka | 2012-09-21

Straszliwie się wynudziłam, czytając tę książkę.

alexa | 2012-04-01
Przeczytana: 01 marca 2012

Nora Roberst napisała bardzo dużo książek.Tą udowadnia, że nie ma już czytelnikowi za wiele do przekazania.Akcia jest dziecinnie naiwna i trudno ją zaliczyć do przygodowych (giną niewinni ludzie, zupełnie przypadkowi) czy kryminalnych, fantastycznych, obyczajowych czy historycznych.Pogoń i ucieczka od pierwszej do ostatniej kartki.Dla mnie emocji zero, główni bohaterowie nijacy a mafia nieudolna :) momentami nawet dość miła :) W tle wątek historyczny i tu chylę czoła bo ten jeden zasługuje na uwagę i jest dość ciekawy.

Kamila | 2014-03-23
Przeczytana: 19 marca 2014

Niby wiadomo wszystko - jak książka się zakończy, jak będą zachowywać główni bohaterzy - ale tak naprawdę nie wiadomo nic. Wciągnęła mnie, co nie zdarza mi się dosyć często. Nora pisze w taki sposób, że od początku wcieliłam się w rolę Whitney, gdzie normalnie pewnie od takiej dziewczyny stroniłabym, nie mając nawet ochoty by ją poznać. Nora po raz kolejny mnie nie zawiodła. Dziękuję. Może nie jest perfekcyjna, ale mimo wszystko dobra.

Załóż konto za darmo!

76. rocznica
  • Jerzy Stuhr
    67. rocznica
    urodzin
    Aktorstwo to nic innego jak umiejętność zapamiętywania w sobie pewnych stanów nerwowych i odtwarzania ich na zawołanie.
  • Ryszard Henryk Kordek
    93. rocznica
  • Alexandra Adornetto
    22. rocznica
    urodzin
    Niektórzy mówią, że i tak nie mamy wpływu na to w kim się zakochujemy - to miłość wybiera nas. Zdarza się i tak, że oddajemy serce komuś, kto jest zupełnym zaprzeczeniem tego, czego - jak nam się wydawało - szukaliśmy w drugim człowieku.
  • Jesper Juul
    66. rocznica
    urodzin
    Pochwała nie buduje u dziecka poczucia własnej wartości. Jeśli rodzice i otoczenie zachowują się tak, jakbyś był mistrzem świata we wszystkim, to kiedy znajdziesz się w prawdziwym świecie możesz doznać szoku. Bo tam przecież znajduje się mnóstwo innych mistrzów świata. Nagle otacza cię tłum ludzi, którzy w swoich rodzinach byli numerem jeden. Rodzice, którzy w ten sposób hodują dzieci, oddają im niedźwiedzią przysługę, bo one później nie potrafią zaakceptować, że życie może sprawiać ból, że człowiek może być rozczarowany i zły. Są jak pianiści, którzy w fortepianie akceptują tylko białe klawisze. To straszna sytuacja, która czyni z dzieci uczuciowe kaleki. Wielu dorosłych, którzy wychowywali się w takich rodzinach, sądzi, że powinni się rozwieść, gdy tylko w małżeństwie pojawią się pierwsze konflikty.
  • Philip Carlo
    65. rocznica
  • Thor Heyerdahl
    12. rocznica
    śmierci
    Nie widzę niczego, co byśmy mogli otrzymać od nich w zamian. (...) Jednakże - powiedział nagle donośnie szef, z ironicznym błyskiem w oku - odwaga i przedsiębiorczość mają również swoją wartość. Pułkowniku Lewis, niech pan im da to wyposażenie!

Znajdź nas na Facebooku