Gorący lód

Hot Ice
przygoda, złodziej, bogactwo, emocje
Honda

Inne wydania

Whitney przebywa w towarzystwie bogatych i sławnych, chadza do ekskluzywnych klubów, podróżuje po świecie. Dopiero kiedy los styka ją z mężczyzną o bardzo podejrzanej reputacji i profesji, odczuwa dreszczyk emocji. Wkrótce jednak to, co wydawało się zabawnym przerywnikiem, zmienia się w niebezpieczną przygodę...

źródło opisu: Wydawca

6,76 (34 ocen i opinii)
Amelia i Kuba. Stuoki Potwór
Rafał Kosik

7,64 (14 ocen i opinii)
Serce pasowało. Opowieść o polskiej transplantologii
Anna Mateja

Bestseller
Joanna Opiat-Bojarska

6,15 (13 ocen i opinii)
Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
marcia | 2014-07-27
Przeczytana: 27 lipca 2014

"Gorący lód" to już moja x książka Nory Roberts. Przeczytałam ich tyle, że powinien denerwować mnie schemat autorki (fantastyczni bohaterowie, zagadka trudna do rozwiązania, kłody rzucane pod nogi, główny bohater boi się miłości i małżeństwa, ale w końcu i tak wszystko kończy się szczęśliwie), ale co dziwne tak nie jest i chętnie sięgam po jej kolejne książki.

Tym razem przeżywamy wielką przygodę z Whitney MacAllister - bogaczką, którą nudzi codzienne życie oraz z Dougiem Lordem - złodziejem, który pomimo swojej profesji jest uczciwy.
Tych dwoje tak bardzo różnych ludzi, odnajduje wspólny język i radość z ekscytującej i niebezpiecznej eskapady.

Z początku myślałam, że Whitney będzie strasznie rozpieszczona, irytująca, głupia i myśląca tylko i wyłącznie o sobie, a tu się okazuje, że jest ciepłą, uczciwą i lojalną osobą. Miłe zaskoczenie :)
Sądziłam, że Doug to zarozumiały palant, dla którego liczy się tylko zysk, nie bacząc, że może skrzywdzić ludzi. I tu też się zdziwiłam,...

Egzotyczna i piękna Wyspa Madagaskar na tle dzikiej przyrody piękna kobieta i elegancki mężczyzna ciekawe dialogi, akcja znakomita trzymające napięcie romans super, dobrze się czytało.

Kasia_1987 | 2015-03-29
Przeczytana: 29 marca 2015

Jeśli założymy, że książka ma być romansem z akcją to książka jest dobra, ale jednak pozostałe książki tej autorki podobały mi się bardziej. W tej książce nie ma większych zwrotów akcji i tak naprawdę od początku do końca wiadomo co będzie, wątek miłosny jest strasznie prosty. Książka miła i przyjemna nic więcej.

asia_32 | 2013-07-20
Przeczytana: 20 lipca 2013

Egzotyczna i sensacyjna opowieść o poszukiwaniu skarbu na Madagaskarze przez młodego i przystojnego złodzieja i córkę lodowego potentata.Szybka akcja,zabawne dialogi i sympatyczna para bohaterów!!

Monicha | 2015-06-03

Po prostu mega ! Początek, gdzie mężczyzna ucieka przed facetami spod ciemnej gwiazdy i wsiada do przypadkowego samochodu bogatej dziedziczki, która ma na wszystko własne zdanie i nie jest przyzwyczajona do słuchania czyiś rozkazów :)
Ich 'współpraca', gdzie każde chce być o krok wcześniej od drugiego... + Genialne, przepełnione humorem dialogi :D

Sonja | 2013-09-23
Na półkach: Przeczytane, Rok 2013
Przeczytana: 23 września 2013

Niestety, nie podobało mi się, fabuła mnie nie zachwyciła... W połowie książki zaczęłam się nudzić!
Jednak muszę przyznać, że dialogi w wykonaniu Nory Roberts są genialne :) Książka chyba bardziej spodoba się miłośnikom przygody!

meg | 2014-08-15
Przeczytana: 15 sierpnia 2014

W ramach wytchnienia po mrocznych thrillerach ;) Kilka dialogów mnie rozbawiło...ale nie jest to lektura wysokich lotów.

Kasjopeja | 2013-07-18
Przeczytana: 18 lipca 2013
Katherina87 | 2012-11-22

Romans sensacyjno-obyczajowy popularnej pisarki, pełna zwrotów akcja na egzotycznym Madagaskarze - dziedziczka ogromnej fortuny spotyka mężczyznę o podejrzanej reputacji Cóż może jeszcze poruszyć młodą, piękną i majętną Whitney MacAllister Ekskluzywne kluby, weekendy na Martynice, towarzystwo bogatychisławnych - to dla niej chleb powszedni. Dopiero, kiedy los styka ją z mężczyzną o podejrzanej profesji i reputacji, odczuwa dreszczyk emocji. Wkrótce jednak to, co wydawało się zabawnym przerywnikiem w udanym życiu, zmienia się w niebezpieczną przygodę...

Marta | 2012-08-09
Przeczytana: 28 lipca 2012

Książka od samego początku jest bardzo wciągająca, w jednej chwili jesteśmy w Nowym Jorku, a po kilku stronach lektury znajdujemy się już na Madagaskarze.
Lektura bardzo dobra na oderwanie się od życia codziennego.