Wężowa rzeka

Wydawnictwo: FASA Corporation

Wężowa rzeka to podręcznik do gry Earthdawn : Przebudzenie ziemi, dzięki któremu możesz poznać najważniejszą rzekę Barsawii oraz żyjących wokół niej i dzięki niej Dawców Imion. W książce znajdziesz szczegółowy opis sześciu aropagoi t skrangów, portowego miasta Urupa i wielu osad na brzegach Wężowej. Informacje o rzece uzupełniają nowe zasady prowadzenia starć okrętów oraz charakterystyki różnorodnych łodzi.

Gerion | 2015-07-30
Na półkach: ERPeGi, Przeczytane