Kurs pozycjonowania (poziom zaawansowany)

Wydawnictwo: Marta Gryszko
kr0peczka

Intensywny kurs pozycjonowania na poziomie średnio zaawansowanym skierowany jest do osób, które opanowały już podstawy pozycjonowania i chcą udoskonalić swoją wiedzę i umiejętności z zakresu SEO oraz poszukać inspiracji do dalszych działań. Jest również skierowany do osób, które chcą kompleksowo przeprowadzić prace przygotowawcze, optymalizację oraz przygotować i wcielić w życie strategię link buildingu dla sklepów internetowych.

Kurs jest dostępny pod adresem: https://www.lexy.com.pl/blog/mailowy-kurs-pozycjonowania-poziom-2

Istnieje możliwość zakupu kursu w pakiecie z poziomem podstawowym - pakiet jest dostępny pod adresem https://www.lexy.com.pl/blog/pakiet-certyfikowanych-kursow-seo

źródło opisu: https://www.lexy.com.pl/blog/mailowy-kurs-pozycjonowania-poziom-2

źródło okładki: https://www.lexy.com.pl/blog/pakiet-certyfikowanych-kursow-seo