Warrior Witch

Okładka książki Warrior Witch Danielle L. Jensen
Okładka książki Warrior Witch
Danielle L. Jensen Wydawnictwo: Angry Robot Cykl: Trylogia Klątwy (tom 3) Seria: The Malediction Trilogy fantasy, science fiction
Trylogia Klątwy (tom 3)
The Malediction Trilogy
Angry Robot
2016-05-03
2016-05-03
trolle magia czarownica klątwa fantasy
Inne

Ta część podobała mi się najbardziej. Najbardziej dynamiczna ze wszystkich książek - ale każda miała w sobie coś fajnego, ta miała najbardziej zróżnicowaną akcję.
Nie boję się spoilerów, nawet mnie zachęcają do czytania. Kiedy zobaczyłam ile opinii dotyczy "dobrego zakończenia" zaplanowałam swoje i zastanawiałam się, czy moje przypuszczenia się sprawdzą (a myślałam o jakimś plot-twiście, czymś brutalnym). Nic bardziej mylnego.
Teraz jestem jak ten facet na memie, który nie wie, co ze sobą zrobić.
Niezwykle wciągająca seria. Postacie są bardzo wyraziste i mają swój indywidualny charakter. Można lubić, można nie lubić, ale przede wszystkim! Jest w czym wybierać. Polecam serdecznie :)))

Popłakałam się na koniec.

Popłakałam się na koniec.

Smoki, trolle i elfy, czego chcieć więcej

Smoki, trolle i elfy, czego chcieć więcej

Mimo że kocham twórczość Danielle z tym tomem trochę się męczyłam. Fabuła dłużyła mi się i momentami się zanudziłam. Mimo to uważam zakończenie za genialne - oczywiście jak zawsze.

Miłość, walka, magia. Radość, smutek i nostalgia. Refleksja o tym co ważne. Młodzieżówka, ale nie infantylna.
Świetne.

Świetne.

Trylogia miała swoje lepsze oraz gorsze momenty. Jednak ostatnie trzydzieści stron "Walecznej czarownicy" to majstersztyk.

Moja ulubiona i najbardziej wzruszająca część tej serii. Wspaniali bohaterowie, intrygi i fabuła. Uwielbiam i polecam!

Nie było to tak dobre jak Królestwo Mostu,aczkolwiek zasługuje na mocną 7-kę.
Kocham pikanterię w tak fantazyjnych historiach,dałabym wszystko,aby móc pochłanąć tą powieść z wypiekami na twarzy!
No cóż...
Było poprawnie,grzecznie i cenzuralnie😅
Duży plus za wartką akcję,tutaj czytelnik miał naprawdę sporo niebanalnych i nieprostych emocji!
Zakończenie troszkę baśniowe,ale i tak nie żałuję ani jednej minuty poświęconej tej książce!

Nie było to tak dobre jak Królestwo Mostu,aczkolwiek zasługuje na mocną 7-kę.
No cóż...
Było poprawnie,grzecznie i cenzuralnie😅
Zakończenie troszkę baśniowe,ale i...

Będę tęsknić za bohaterami.

Będę tęsknić za bohaterami.

Nie będę opisywać każdej książki po kolei, zrobie to za jednym zamachem.

Pierwszy tom wciągnął mnie tak że zajeło mi półtora dnia żeby ją przeczytać. Z drugim tomem męczyłam się tydzień, trzeci miałam ochote odłożyć czego nie robie właściwie nigdy.

Jednak ostatnich 10stron trzeciego tomu wycisnęło ze mnie łzy wzruszenia.

Ciężko ocenić coś co bylo nudne przez 390str a ostatnich 10 było najpiękniejszym co ostatnio czytałaś.

Nie będę opisywać każdej książki po kolei, zrobie to za jednym zamachem.

Jednak ostatnich 10stron trzeciego tomu wycisnęło ze mnie łzy wzruszenia.

Ciężko ocenić coś co bylo nudne przez 390str a...