Zgłosuj na książki roku 2017

Nasz Cud #8

Cykl: Nasz Cud (tom 8)
Wydawnictwo: Waneko
Bokura no Kiseki (ボクラノキセキ)
komiksy
nata5551

Minami Harusumi jest licealistą pamiętającym swoje przeszłe życie jako Veronica, księżniczka Zerestrii, której zamek został zniszczony przez wrogie siły. Zarówno ona, jak i inni odradzają się we współczesnym świecie. Pochodzenie i przeszłość kolejnych postaci stają się coraz jaśniejsze. Mąż Veronici, książę Eugene, nie został jeszcze odnaleziony, chociaż…

źródło opisu: Waneko, 2017

źródło okładki: http://waneko.pl/

Paulina | 2018-01-19
Przeczytana: 16 stycznia 2018

Jak ja długo na to czekałam, w końcu w moje łapki trafił ósmy tomik Naszego Cudu! A po zakończeniu poprzedniej części, oczekiwanie na tę chwilę, przynajmniej dla mnie, bardzo się dłużyło. Patrząc na to, jak ta seria ewoluowała, jestem ciekawa, w jakim kierunku to wszystko się potoczy i wciąż mam nieodparte wrażenie, że to wszystko prowadzi ku rzezi… uczniowie wciąż żyją przeszłością, a to nie wróży niczego dobrego. Ale, żeby przekonać się, czy moje podejrzenia są słuszne, najpierw trzeba złożyć brakujące fragmenty układanki, dlatego dzisiaj już nie będziemy tak daleko wybiegać w przyszłość… Czy tomik numer osiem, dostarczył mi jakichś wskazówek?

Słowa Zeze wywołała małe zamieszanie, chłopak, który niby nie pamięta nic z przeszłości i nie chce pamiętać, powiedział coś, co zaburzyło dotychczasowy porządek! Minami ma zamiar spotkać się z księciem, a tym samym ujawnić swoją tożsamość, ale za nim do tego dojdzie, najpierw organizują spotkanie, gdzie użyją magii, by odzyskać część...

Aneta | 2017-10-02
Na półkach: Mangi, Przeczytane

Wystawiona ocena dotyczy wszystkich dotychczas przeczytanych tomików. Manga jest bardzo wciągająca, na samym początku może i trochę zbyt skomplikowana przez natłok postaci, ale można to ogarnąć. Nie mogę się doczekać, aż wyjdą wszystkie tomy i będę mogła przeczytać całość od początku.

DevilAnt | 2018-01-29
zandam | 2017-08-26