Seria kryminalna z Rudolfem Heinzem

literatura polska, kryminał
tree

Czubaj kontynuuje najlepsze tradycje czarnego kryminału. A seria z Rudolfem Heinzem to już klasyka polskiej powieści kryminalnej. Marek Krajewski Bestsellerowa seria z Rudolfem Heinzem, który niestrudzenie tropi seryjnych morderców. Cztery mroczne kryminały Mariusza Czubaja w jednym - najnowszy Piąty beatles oraz trzy pozostałe tomy: 21:37, Kołysanka dla mordercy i Zanim znowu zabiję! Pierwszy...

Marek Krajewski
Pierwszy tom Mariusza Czubaja, kryminał 21:37, otrzymał prestiżową nagrodę Wielkiego Kalibru (w 2009 roku); najnowszy, Piąty beatles, z entuzjazmem został powitany przez krytyków!

źródło opisu: materiały wydawnictwa

źródło okładki: materiały wydawnictwa