Księga Vanitasa #3

Tłumaczenie: Karolina Balcer
Cykl: Księga Vanitasa (tom 3)
Wydawnictwo: Waneko
Vanitas no Shuki
komiksy
Dejikos

Choć nastał już kres balu maskowego, muzyka nie cichnie. W katakumbach rozbrzmiewa melodia spisku. Scena powraca do Paryża, a podnosząca się kurtyna odsłania konflikt… Lecz na kogo jest to polowanie – człowieka czy wampira?

źródło opisu: Waneko, 2017

źródło okładki: http://waneko.pl/

Akcja zaczyna się zagęszczać. Coraz to nowe wychodzą zagadki, przez co mam coraz więcej pytań. I jeszcze bardziej staje się ta manga interesująca i intrygująca. Ja chce kolejny tom!
Gorąco polecam ! ! !

Kosz_z_Książkami | 2017-08-14

Nie będę ukrywać, że z niecierpliwością wypatrywałam kolejnego tomu Księgi Vanitasa. Pierwsze dwa tomy serii zachwyciły mnie ciekawymi bohaterami, dobrze zapowiadającą się historią i światem, który zachwycał tak jak i rysunki Jun Mochizuki. Czy kolejny tom przyniósł ze sobą równie wiele zachwytów co poprzedni? Ciekawych jak potoczyły się dalsze losy Vanitasa i Noego zapraszam do lektury recenzji trzeciego tomu.

Ci którzy mieli przyjemność czytać poprzednie tomy serii wiedzą, ze Bal Maskowy, na który wybrali się główni bohaterowie zakończył się dość dramatycznie, a wyznanie Vanitasa zszokowało obecnych, w tym samego Noego. W tym tomie Jun Mochizuki pozwala nam bliżej przyjrzeć się głównym bohaterom i zacieśnia relacje między nimi, jednocześnie nie odsłaniając zbyt wiele informacji na temat dalej tajemniczego Vanitasa. Na scenie pojawiają się nowi bohaterowie, w tym osoby wysoko postawione w społeczeństwie wampirów.

Czytając ten tom czytelnik widzi, że akcja powoli nabiera tępa,...

Aneta | 2017-10-02
Na półkach: Mangi, Przeczytane

Ocena dotyczy wszystkich trzech tomików. Właściwie to chciałabym wystawić ocenę 7,5.

LilyBlue22 | 2017-08-30
Na półkach: Przeczytane, 2017
Przeczytana: 15 sierpnia 2017

Najlepsza manga, jaką miałam przyjemność czytać.
Piękna kreska, postacie, które da się pokochać. Widać, że fabuła jest przemyślana, a to, że akcja rozgrywa się we Francji dodaje jeszcze większego uroku tej serii. Cudowna.

Marianna7744 | 2018-05-31
Przeczytana: 20 sierpnia 2017