Prywatyzacja restrukturyzacja i konkurencyjność polskich przedsiębiorstw

Wydawnictwo: Polskie Wydawnictwo Ekonomiczne
9788320818116
biznes, finanse

Prywatyzacja, restrukturyzacja i konkurencyjność były i są najważniejszymi wyzwaniami, jakie pojawiły się w polskiej gospodarce w okresie transformacji. Dlatego właśnie tym zagadnieniom autor poświęcił kolejne części książki. Każdą z nich charakteryzuje kompleksowość analizy, prezentowanie problemów zarówno w skali mikrojak i makroekonomicznej oraz interdyscyplinarność ujęcia.Książka jest przeznaczona dla pracowników naukowych i studentów kierunków ekonomicznych w wyższych uczelniach oraz menedżerów.