Bajki na dobranoc

Wydawnictwo: Greg
bajki
julka

Przedstawiamy książeczkę, którą z pewnością pokocha każde dziecko! Znajdują się w niej krótkie, ciekawe opowieści, pełne motywów i tematów uwielbianych przez wszystkie maluchy - bajeczne historie o miłości, przyjaźni, prawdzie i sprawiedliwości, o bohaterskich wyprawach i niesamowitych przygodach - a co najważniejsze, wszystko zawsze dobrze się kończy. Są tu bohaterowie, których polubi każdy mały czytelnik - królewny i książęta, rycerze, magowie i czarownice, a także zwyczajni chłopcy i dziewczynki. Maluchy nie będą mogły rozstać się z tą książką!
Każdej bajeczce towarzyszą piękne, barwne ilustracje, a całość przygotowano z ogromną dbałością o estetykę. Wszystko to sprawia, że od książeczki wręcz nie można oderwać oczu!
Zapraszamy do wspólnej lektury!

źródło opisu: Opis wydawcy

źródło okładki: http://www.greg.pl/dla-dzieci/93,914_Bajki-na-dobranoc.html