Pechowa klasa nr 13

Tłumaczenie: Stanisław Kroszczyński
Wydawnictwo: Jaguar
Classroom 13

Nauczycielka Linda LaCrosse to wyjątkowo pechowa osoba. Pewnego dnia, gdy seria nieszczęśliwych wypadków zmusza ją do tego, kupuje kupon loteryjny. Nie wierzy w wygraną, ale obiecuje, że gdyby jednak szczęście jej dopisało, podzieli się pieniędzmi ze swoimi uczniami. Wygrywa, dotrzymuje słowa i wypisuje dwadzieścia sześć czeków na 1,037,037,037.04 dolarów. Każdy kolejny rozdział książki opowiada o tym, na co uczniowie przeznaczają swoją pulę pieniędzy. A ponieważ dziecięca wyobraźnia nie zna granic, możemy poznać historię Jayden Jasona James’a, który kazał się sklonować, Ximeny, która tak bardzo chciała pokazać swojej babci najważniejsze zabytki, że sprowadziła je do staruszki, która nie mogła już podróżować, czy Deva, który zawsze chciał żyć w grze komputerowej.

źródło opisu: http://wydawnictwo-jaguar.pl/books/pechowa-klasa-nr-13/

źródło okładki: http://wydawnictwo-jaguar.pl/books/pechowa-klasa-nr-13/