Brulion zabaw w podróży

Wydawnictwo: Wilga
kocham_cie

Brulion, który zawsze trzeba mieć ze sobą!
Śmiało można powiedzieć, że Brulion zabaw stał się już rzeczą kultową. Tym razem prezentujemy zeszyt, który świetnie sprawdzi się w podróży. Godziny nudnej jazdy miną nie wiadomo kiedy. Dlatego Brulion zabaw w podróży powinien się znaleźć w każdej walizce i plecaku!

źródło opisu: Wilga, 2017

źródło okładki: http://www.gwfoksal.pl/ksiazki/brulion-zabaw-podworkowych.html

"Daleko jeszcze?"
Znacie to? Jeśli macie dzieci i zabieracie je w podróże...pewnie tak. No chyba, że Wasze Skarby nie umieją jeszcze mówić. :)
Dla pozostałych Wydawnictwo Wilga i kultowa już seria Brulionów zabaw, przedstawia kolejny tom "W podróży" Idealny do wakacyjnego plecaka! Do samochodu, pociągu, do samolotu i na statek :)
W III tomie znajdziemy gry i zabawy między innymi takie jak:

głuchy telefon
zamknij oczy i dorysuj
coś w pobliżu na literę
pomidor
państwa miasta

Największą zaletą Brulionów jest to, że można zabrać je ze sobą w podróż, na plażę, górską polanę, ale również po prostu na balkon, podwórko, czy koc rozłożony na podłodze imitujący biwak w deszczowe dni. To zabawa dla całej rodziny, bo dorośli także świetnie będą bawić się razem z dziećmi. Przecież większość z tych zabaw znamy ze swojego dzieciństwa.
Cała seria, to idealna alternatywa dla tabletów,...

BookParadise | 2017-07-25
Przeczytana: 25 lipca 2017

Mimo pewnych niedociągnięć, uważam, że warto zainwestować w "Brulion zabaw w podróży". Nawet jeżeli was nie zachwyci, to parę miło spędzonych godzin na pewno zapewni. Na pewno jest to dużo ciekawsza forma spędzenia podróży, niż nieustanne wpatrywanie się w telefon czy tablet (no chyba, że czytacie książkę, wtedy brulion przegrywa na starcie).

Więcej na: http://www.bookparadise.pl/2017/06/brulion-zabaw-w-podrozy.html

Na półkach