Kraina goblinów

Wydawnictwo: Mag

Witajcie w najzabawniejszej z fantastycznych krain! Jeśli chcecie dowiedzieć się dlaczego goblinom nie wolno robić w niedzielę zakupów, czemu smoki nie używają prezerwatyw, albo na co krasnoludy przerabiają swoje zużyte skarpetki, to musicie kupić sobie jakąś inną książkę. Jednak jeśli nie kupicie Krainy Goblinów będziecie tego żałować do końca życia i o jeden dzień dłużej.

Karoten | 2011-12-17
Przeczytana: 16 grudnia 2011

Obśmiałam się jak norka przy tej króciutkiej książeczce, szkoda że tak króciutkiej. Kolejne dramaciki przypominają Teatrzyk Zielona Gęś Gałczyńskiego, a to bardzo dobre skojarzenie jest :)

SamNieWieszKto | 2013-07-06
Jale | 2013-05-30