Wszystko będzie najlepiej Beata Pawlikowska

poradniki
Katarzyna

źródło okładki: https://merlin.pl/wszystko-bedzie-najlepiej-kurs-p...»

esa | 2017-10-18

Tom 5 i nadal nie zmieniam zdania. Doskonały zamysł, dobre rady i ciekawe wydanie. Książko-dzienniko-notatnik. Ale! Kogo drażnią styl, przekonania i prawdy życiowe pani Pawlikowskiej lepiej niech nie kupuje.

Katarzyna | 2017-07-03
Przeczytana: 03 lipca 2017

„ … Mam dobre życie.
Jestem wdzięczna za mądrość, jaką w sobie noszę …”

Dzisiaj będzie szybko i konkretnie ;-) Po całym dniu pracy, zalecam kurs pozytywnego myślenia promowany przez redaktor Beatę Pawlikowską ;-)

Dziennikarka i podróżniczka zaleca, by przez 365 dni, czytać z książki po jednym tekście dziennie. Istotne są nowe przekonania i budowanie swoich wartości. To wskazówki podwyższania swojej samooceny i mojego wewnętrznego „ja”. Zwrócona zostaje uwaga na asertywność i postępowanie zgodne ze swoim sumieniem. Ale czy w dzisiejszych czasach, jest to możliwe?

Co ciekawe znaczenie snu, jest integralną częścią codziennego życia. Kiedy śpimy nasze ciało przywraca swoją wewnętrzną równowagę i siłę. Bez wątpienia bezsenność, to najgorsza z przypadłości, z którą możemy borykać się w trakcie nocy. Wtedy nasz następny dzień, oraz zakres powierzonych obowiązków, nie będzie wyglądać efektywnie. Cera będzie szara, mózg ospały, a my zniechęcone. Czy tego pragnie kobieta sukcesu?...

IczerwoneSzpilki | 2017-07-13

"Wszystko będzie najlepiej" to książka Beaty Pawlikowskiej z cyklu Kurs pozytywnego myślenia.
Zawiera 30 wpisów- po jednym na każdy dzień miesiąca. Co w niej jest takiego wyjątkowego, że natychmiast znika z półek księgarni? Przede wszystkim krótkie rozdziały, dzięki czemu rano możemy znaleźć kilka minut, aby je przeczytać. W ten sposób możemy zyskać dużą dawkę pozytywnej energii na cały dzień, a nawet dobry humor, gdy wszystko idzie źle.
Rozdziały dotyczą zarówno czytelnika, jego bliskich i zwierząt. Jeżeli tylko będziemy się stosować do rad Beaty Pawlikowskiej nasze życie naprawdę może się zmienić na lepsze!
Poza tym po każdym rozdziale znajdziemy 2 wolne strony, na których możemy zapisać najcenniejsze informacje.
Głównym motywem tej części jest wprowadzenie do życia wielu zmian i zwrócenie uwagi na siebie, a nie na innych.
Jednak aby zmiany się przyjęły konieczna jest regularność w czytaniu wpisów. Jednorazowe przeczytanie rozdziału zbyt wiele nie zmieni.
Co podkreśla...

Martwy Kruk | 2017-08-25
Przeczytana: 25 sierpnia 2017

„Wszystko będzie najlepiej” to jedna z dwunastu książek wchodzących w skład cyklu „Kurs pozytywnego myślenia” autorstwa Beaty Pawlikowskiej. Co miesiąc ukazuję się nowa część kursu, a niewątpliwą zaletą jest fakt, iż nie trzeba czytać ich według kolejności. Czytelnik samodzielnie wybiera, od której książki pragnie rozpocząć kurs, którego zadaniem jest wprowadzenie drobnych, aczkolwiek istotnych zmian w życiu odbiorcy. Jedyna obowiązująca reguła, którą narzuca autorka, dotyczy dawkowania wiadomości poprzez poznawanie jednego tekstu dziennie, każdego poranka, przez trzydzieści dni, a następnie zapisywanie swoich myśli i refleksji, które towarzyszyć nam będą przez cały nadchodzący dzień.

Jak to bywa z poradnikami, każdy z nas doskonale wie. Wiele osób nie docenia ich prostoty, a także siły oddziaływania, która nie każdego potrafi zmienić. Osobiście rzadko sięgam po poradniki, ale jestem otwarta na nowe gatunki, a także na światopogląd innych ludzi. Nie należy do rzeczy łatwych...

Milena | 2017-07-11
Aleksandra1308 | 2017-11-17