Wangowie kontra świat

Tłumaczenie: Alina Siewior-Kuś
Wydawnictwo: Sonia Draga
The Wangs vs. the World
EIGHT

Opowieść o tym, jak przejście od wspaniałego bogactwa do łachmanów łączy rodzinę w sposób, w jaki pieniądzom nigdy by się to nie udało. Charles Wang jest wściekły na Amerykę. Krzykliwy i sympatyczny biznesmen zbudował imperium kosmetyczne, ale kryzys finansowy doprowadził go do ruiny. Teraz Charles pragnie tylko umieścić dzieci w bezpiecznym miejscu, a samemu pojechać do Chin, by odzyskać...

w jaki pieniądzom nigdy by się to nie udało.

Charles Wang jest wściekły na Amerykę. Krzykliwy i sympatyczny biznesmen zbudował imperium kosmetyczne, ale kryzys finansowy doprowadził go do ruiny. Teraz Charles pragnie tylko umieścić dzieci w bezpiecznym miejscu, a samemu pojechać do Chin, by odzyskać ziemię przodków… i własną dumę.

źródło opisu: Sonia Draga

źródło okładki: Sonia Draga

neko | 2017-08-16
Przeczytana: 11 sierpnia 2017

Odłożone.

Nie dla mnie, choć tzw."chińszczyzno-japońszczyzny" czytam prawie wszystkie.

To jednak, jak dla mnie, jest zachodnim wytworem. Czytadło. Przegadane, za dużo dialogów i po ok. 50 stronach nie wciąga - nie wiem o czym to jest. Do części, w której (podobno) główny bohater wyjeżdża do Chin nie miałam chęci już dobrnąć.
Szkoda.

czytelnik_jg | 2018-03-25
Przeczytana: 25 marca 2018

Lubię książki o tematyce azjatyckiej, ale ta była najsłabsza jaką do tej pory czytałem. Dziwię się, że udało mi się dobrnąć do końca.
W tej historii po prostu nic się nie dzieje.

BaskaB | 2018-03-23
Na półkach: 2018, Przeczytane, Czytadełka
Przeczytana: 28 marca 2018

Opowieść niezła, ale denerwujący dla mnie brak tłumaczenia chińskich zwrotów zawartych w treści czy dialogach. Wydawcy się nie pofatygowali - jednym słowem - i lekceważąco potraktowali czytelników.

Alicja | 2017-10-20

Łatwe, lekkie, przyjemne, ale w pamięci się nie zapisze. Rozrywka na podróż.

Małgorzata | 2018-03-11
Przeczytana: 14 marca 2018