Kastor naprawia rower

Cykl: Kastor (tom 5)
Wydawnictwo: Media Rodzina
Castors punka
Anna Janczyszyn

Kastor jest bardzo pracowitym bobrem. Zasadził fasolkę, upiekł ciasto, ostatnio uszył także swój strój! W najnowszej książeczce Kastor wraz z Maciusiem wybierają się na piknik. Jednak plany krzyżuje im niesprawny rower. Co mogło się wydarzyć w drodze na piknik i w jaki sposób bóbr Kastor poradził sobie tej sytuacji? Przygody Kastora są w książce dokładnie zilustrowane i szczegółowo opisane. Dla dzieci od lat 3.

źródło opisu: https://mediarodzina.pl/prod/1435/Kastor-naprawia-rower

źródło okładki: https://mediarodzina.pl/prod/1435/Kastor-naprawia-rower