Gru, Dru i minionki. Superkolorowanki

Tłumaczenie: Małgorzata Fabianowska.
Wydawnictwo: Egmont Polska
hobby
Wkp

Minionkowe „Superkolorowanki” to okazja do barwnych przygód z twoimi ulubionymi bohaterami kultowego filmu „Gru, Dru i minionki”. Pokaż Gru, że oprócz koloru czarnego są też inne barwy. Pokoloruj Lucy i jej gadżety. Dodaj barwy postaci nikczemnego Balthazara Bratta, który nadal żyje duchem lat 80., oraz jego robotowi Clive’owi. Margo, Edith, jednorożec Agnes oraz inni bohaterowie także potrzebują twojego kolorowego wsparcia.

A więc baw się, maluj, rysuj i bazgraj do woli strona po stronie! Dołączone do książki cztery kolorowe kredki zapewne okażą się w tym wielce pomocne!

Naprawdę masz pole do popisu. Kolorowanki wymagają od ciebie dużej precyzji, ale dzięki pustej przestrzeni, która jest pozostawiona obok każdego rysunku, możesz dorysować (i domalować) dowolną rzecz, jaka przyjdzie ci do głowy. Jeśli chcesz, spróbuj dokonać imitacji rysunku i domaluj podobne elementy obok. Jeśli nie chcesz inspirować się rysunkiem i wolisz wymyślić własne obiekty i szlaczki, spróbuj własnych sił i zobacz, co z tego wyjdzie. Ostateczny wygląd tej „Superkolorowanki” zależy wyłącznie od ciebie.

źródło opisu: https://egmont.pl/Gru-Dru-i-minionki.-Superkolorowanki,607223,p.html

źródło okładki: https://egmont.pl/Gru-Dru-i-minionki.-Superkolorowanki,607223,p.html

Wkp | 2017-07-03
Na półkach: Współpraca

GRU, DRU, MINIONKI I KOLOROWANKI

Kiedy „Jak ukraść księżyc” wchodziło do kin, chyba nikt nie spodziewał się większego sukcesu. Podobnych produkcji było mnóstwo, kolejne animacje komputerowe popadały we wtórność, a ich twórcy nawet nie silili się na dobrą jakość. A jednak przygody małych, żółtych i bardzo destrukcyjnych Minionków (bo to one, a nie Gru czy też sympatyczne dziewczynki były prawdziwymi bohaterami obrazu) kupiły serca widzów na całym świecie. W chwili obecnej na ekrany kin wchodzi czwarta pełnometrażowa odsłona ich losów, a co za tym idzie na księgarskich półkach nie mogło zabraknąć promujących ją publikacji. Wśród nich znalazło się także miejsce dla kolorowanek, które prezentują się naprawdę przyjemnie.

Co jednak można więcej powiedzieć na ich temat? Kolorowanki, to kolorowanki: zbiór obrazków, które czytelnik ma pokryć kolorami. Czy to wiernymi rzeczywistości (w tym wypadku fikcyjnej) czy też nie, zależy już od niego. O tym powiedzieć nie da się za wiele. Podobnie...

AnnaSikorska | 2017-07-05

W Wydawnictwie Egmont regularnie pojawiają się interesujące książki wprowadzające małych czytelników w świat filmowych bohaterów. Dzięki temu kolejne premiery filmów mogą stać się pretekstem do ciekawej zabawy, rozwijania umiejętności oraz przypominania sobie filmowych bohaterów. Tym razem do młodych czytelników trafiają interesujące książki o Minionkach. Znajdzie się wśród nich kolorowanka, zeszyt z zadaniami, książka z naklejkami, powieść i wiele innych interesujących pozycji, o których napiszę w najbliższym czasie. Dziś opowiem o interesującej kolorowance oraz plusach tego typu zajęć pozwalających rozwijać zmysł estetyczny, koncentrację, motorykę małą, a nawet wpływają na kompetencje językowe. Poza koniecznością skupienia się, odpowiedniego chwycenia narzędzia pracy, dobrania odpowiedniego koloru i odpowiedniego nacisku kredką na kartkę kolorując uruchamiamy bardzo ważny ośrodek Broki odpowiedzialny za ośrodek mówienia. Można go ćwiczyć również za pomocą pracy z różnymi masami,...

eR_ | 2017-07-12
Na półkach: Współpraca
Przeczytana: 07 lipca 2017

Minionki doczekały się nie tylko filmów, ale i mnóstwa książek.
Są to nie tylko zgadywanki, czy przewodnik po gadżetach, ale i naklejkowe szaleństwo, czy jak w tym przypadku mnóstwo obrazków do samodzielnego kolorowania.

Tym samym nasi milusińscy mogą pokolorować swoje ulubione Minionki, czy innych bohaterów filmów jak im podpowie wyobraźnia. Do książeczki dołączone sa kredki, więc tym bardziej warto sięgnąć po tą pozycję.

książek: 2079
Isil | 2017-07-03