Sztylet smoka

Tłumaczenie: Piotr Kucharski
Cykl: Opowieść Włócznika (tom 2)
Wydawnictwo: ISA
The Dragon's Dagger

Gary tęsknił za powrotem do krainy Faerie od dnia, w którym ją opuścił. W tym mistycznym świecie, kryjącym się za jego domem, życie było zupełnie inne. Było tam pięknie i spokojnie. Od ostatniej wizyty Gary'ego sytuacja się jednak zmieniła. Święta zbroja oraz magiczna włócznia największego bohatera krainy zniknęły. Niegodziwy król grozi miastom wojną. Skazana na wygnanie wiedźma snuje...

Od ostatniej wizyty Gary'ego sytuacja się jednak zmieniła. Święta zbroja oraz magiczna włócznia największego bohatera krainy zniknęły. Niegodziwy król grozi miastom wojną. Skazana na wygnanie wiedźma snuje intrygę, natomiast smok, który powinien być na wygnaniu, pali okolicę.

Teraz Gary musi przemierzyć zaklętą krainę, by pokonać złe cienie. Tym razem jednak trafi tam, gdzie nie dotarł jeszcze żaden człowiek - do samego legowiska smoka!

źródło opisu: [Wydawnictwo ISA,2001]

morning | 2016-03-25