Okładka książki Psychic Development for Beginners: An Easy Guide to Developing & Releasing Your Psychic Abilities (For Beginners William W. Hewitt
William W. Hewitt Wydawnictwo: L&L ezoteryka, senniki, horoskopy
ezoteryka, senniki, horoskopy
L&L
2008-01-01
2008-01-01
Jasnowidztwo ezoteryka

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Przyznaję. Nie dałem rady tego czytać. Tylko wyrywkowo.

Książka zakupiona za bodajże 2zł. Dodana do paczki, żeby osiągnąć minimum kwotowe do Allegrowego SMART-a. I tyle też w istocie warta.

Treść - na ile zdążyłem się zorientować, po pierwszych kilku kartkach przerzucając się na czytanie po łebkach - stanowi połączenie jakiegoś autoprogramowania rodem z książek "jak w trzy dni osiągnąć mistrzostwo w tenisie ziemnym, siedząc w tym czasie na klozecie" oraz prymitywnych technik wróżenia "zadaj sobie pytanie, a potem otwórz książkę na chybił trafił i pierwsze słowo jakie trafisz palcem będzie odpowiedzią, której szukasz". Naprawdę?

Przyznaję. Nie dałem rady tego czytać. Tylko wyrywkowo.

Pełne kompendium wiedzy.Dla wszystkich,którzy są zainteresowani tematyką parapsychologi -pozycja obowiązkowa,jak nic.

Każdy ma szansę rozwinąć swoje zdolności paranormalne,jeśli tylko poświęci ku temu czas...i swą cierpliwość. ;)Przydatne oraz praktyczne ćwiczenia umożliwią to każdemu. Ja od siebie jak najbardziej polecam.

Książkę dobrze i łatwo się czyta! Zawiera praktyczne ćwiczenia na rowój konkretnych umiejętności. Plus za różnorodne podejście do tematu, poruszenie wielu aspektów parapsychicznych.
Mnie osobiście nie zaskoczyła. Wszystko opiera sie na wizualizacjach połączonych z afirmacjami, z większością technik spotkałam się na kursie Silvy.
Dla laika książka będzie bezwartościowa. Rozczaruje się banalnością ćwiczeń - bo niby co? że będzie w stanie porozumieć się ze zwierzęciem wizualizując w myśli konkretne oczekiwanie? Stek bredni, nie wypali :)
Ale jeżeli ktoś ma doświadczenie w pracy z umysłem, osiąga konkretne wyniki pracując z podświadomością w stanie alfa, praktykuje metodę Silvy i sprawdza się to u niego - to książka okaże się przydatna.

Dla laika książka będzie bezwartościowa....

Bardzo dobra pozycja dla wszystkich chcących rozwijać swój szósty zmysł. Książka podaje konkretne techniki ćwiczeniowe, bardzo łatwe do zastosowania, w przeciwieństwie do innych książek ćwiczenia to nie długie, monotonne wywody chodzenia po łące bez celu wyobrażając sobie jedynie jak śpiewają ptaki, czy szumi rzeka. Tak długie że ktoś musi je czytać drugiej osobie, tu autor podaje zwięzłe, krótkie wizualizacje, który zastosuje każdy. Samo przeczytanie książki nic nie da, nie zastąpi treningu, należy być systematycznym i ćwiczyć. Od tego zależy całe powodzenie.

Przykładowe techniki z książki przeczytasz tutaj http://metoda-silvy.blogspot.com/2013/12/techniki-wizualizacyjne-hewitt.html

Litości, co za ciemnogród, dziwie się że w dzisiejszych czasach wierzy się takie brednie.

• Ezoteryka
  • Na mojej półce