Moje bajeczki o Bobie Budowniczym

Wydawnictwo: Egmont Polska
bob budowniczy, egmont
Northman

Aż osiem niezwykłych opowieści ze świata Boba Budowniczego w jednej książeczce! Czasem zabawne, czasem wzruszające czy pouczające – zawsze fantastyczne i porywające, zawsze z twoimi ulubionymi bohaterami w rolach głównych. Przygotuj się na mnóstwo dobrej zabawy, która wciągnie cię na długo!

źródło opisu: https://egmont.pl/

źródło okładki: https://egmont.pl/

Northman | 2017-07-02
Przeczytana: 28 czerwca 2017

Coś w sam raz dla małych chłopców :)

Ktoś nie zna Boba Budowniczego? Ręka w górę... nie widzę ;) Chyba każdy z nas zna tę bajkę, nieprawdaż? :) Bob powraca w ośmiu nowych odsłonach. Zarówno on, jak i jego przyjaciele, przeżyją wiele przygód i rozwiążą mnóstwo problemów - głównie konstrukcyjnej natury ;)

Mali chłopcy będą, mam nadzieję, zachwyceni :) Bob Budowniczy jest bowiem, nie czarujmy się, bajką głównie dla chłopców, chociaż powiem, że... moja córa też się zainteresowała :) To nieistotne "dla kogo jest, a dla kogo nie" jakaś bajka, dopóki wywołuje na dziecięcych buziach uśmiech. Prawda? :) ...

Polecam!

Dziękuję Egmont Polska za egzemplarz recenzencki.

Recenzja znajduje się także na moim blogu:

nieperfekcyjnie | 2017-08-05
Przeczytana: 04 sierpnia 2017

"Moje bajeczki o Bobie Budowniczym" przedstawiają historyjki znane z bajki Bob Budowniczy, którą sama oglądałam jeszcze jako dziecko. Ze względu na to, że mój synek aktualnie fascynuje się wszelkimi pojazdami, nieustannie sięga po tę książeczkę, paluszkiem pokazując koparkę oraz betoniarkę. Do tego jest małym odkrywcą i ciekawskim człowieczkiem, dlatego lubi szperać w kamieniach, bawić się młotkami, śrubkami i kluczami, więc może kiedyś także będzie takim majsterkowiczem jak Bob.

Bob Budowniczy wraz z Martą, Leo, Spychaczem, Koparką, Betoniarką, Walcem i Dźwigiem każdego dnia stają przed szeregiem niełatwych zadań. Ze względu na dość poważną pomyłkę Betoniarki, Bob odkrywa w sobie talent aktorski, bo kucharskiego nie ma ani za grosz. Innym razem przez zupełny przypadek Koparka odnajduje ruiny muru z czasów rzymskich, czym jest nieco zawiedziona, jednak Bob postanawia zbudować bezpieczną platformę do...

biblioteczka_justyny | 2017-08-31
Przeczytana: 31 sierpnia 2017