Podróże z bajkami. Bob Budowniczy

Wydawnictwo: Egmont Polska
6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
bob budowniczy, egmont
Northman

Dzięki książeczce "Podróże z bajkami" Bob i jego pracowita drużyna będą mogli towarzyszyć ci w każdej wyprawie – chwyć bajkową walizkę za rączkę i zabierz ze sobą kolorowanki, łamigłówki, zadania z naklejkami i wspaniałe zgadywanki. Weź walizkę pełną zabawy i już nigdy nie nudź się w podróży.

źródło opisu: https://egmont.pl/

źródło okładki: https://egmont.pl/

Northman | 2017-07-02
Przeczytana: 28 czerwca 2017

Bob Budowniczy zawsze da radę! :)

Również w podróży :) 80 stron tej książeczki to mnóstwo kolorowanek, naklejek, łamigłówek i zadań logicznych. W tym zadań na spostrzegawczość i kreatywność. Wszystko w pięknej szacie graficznej. Dla dziecka - bomba :)

Książeczka stylizowana jest na walizeczkę z uchwytem - czyli na coś w sam raz na podróż ;) Jeśli więc wybieracie się gdzieś ze swoją Pociechą i nie chcecie się w trakcie drogi nudzić... lub też jeśli nie chcecie, żeby Wasza Pociecha zanudziła się przez drogę na śmierć ;) ... ta książeczka to ciekawa dla wspomnianej nudy alternatywa :)

Polecam!

Dziękuję Egmont Polska za egzemplarz recenzencki.

Recenzja znajduje się także na moim blogu: