Zgłosuj na książki roku 2017

Pretty New Doll

Cykl: Pretty Stolen Dolls (tom 3)
Wydawnictwo: Kindle Edition
angielski
mclena

Benny, broken, hurting, and alone Lost his dolly, his love, his home. Injured and searching, reborn anew, He finds himself befriended by one who’s true. Learning about the world, urges, and lust. Finding a new future, a new dolly, is a must. Then out of old pain, fresh prospects come to life, Benny’s sick mind summons him, so his hand takes the knife. Have you ever been so lost that you...

Benny, broken, hurting, and alone
Lost his dolly, his love, his home.
Injured and searching, reborn anew,
He finds himself befriended by one who’s true.
Learning about the world, urges, and lust.
Finding a new future, a new dolly, is a must.
Then out of old pain, fresh prospects come to life,
Benny’s sick mind summons him, so his hand takes the knife.

Have you ever been so lost that you became a shadow? Lurking but not living. Existing in the background where no one notices you.
My doll betrayed me, killed me in more ways than she realized.
I'm watching, waiting, wanting.
One day soon she’ll give me back what she took away…
it’s funny how life works that way.

źródło opisu: https://www.facebook.com/KerDukeyauthor/

Nie!
nie!
N.I.E.
!!!

Jak można upaść tak nisko? Z rewelacyjnych dwóch tomów do poziomu... tego... czegoś?!
To jakieś nieporozumienie.
Czuję się zgwałcona intelektualnie.
Jakby ktoś siłą wtargnął do mojego mózgu i zaczął z nim wyczyniać naprawdę bolesne rzeczy.
O ile byłam ciekawa Tannera i to popychało mnie do czytania, to jednak kiedy pojawiły się rzeczy nie do przeskoczenia - miałam dość.
Benny z pierwszej i drugiej części zniknął. Jeżeli myśleliście, że wtedy Benny był straszny, to jesteście w błędzie. Jego przemiana w kompletnego psychola jest obrzydliwa. A Pretty New Doll to już kompletne nieporozumienie. Ta dziewczyna nie ma prawa istnieć! Nie rozumiem jak można pisać o "szczęśliwym zakończeniu" dla takich zboków. Panie Webster i Dukey przesadziły tym razem. He! I to jeszcze nie koniec! Sprawdzając epilog (bo oczywiście nie przeczytałam całego tego badziewia) okazuje się oczywiście, że będzie kolejny tom! Co za porażka...

maggnolia | 2017-10-02
Przeczytana: 02 października 2017

Trzecia cześć złamanego Bennego zostawia Cię na samym dnie w obślizgłym mule, szlamu i śluzu otoczonej w ciemności i grozie. Stan umysłu jest jak papka!

Sylwus831 | 2017-08-26
Przeczytana: 26 sierpnia 2017

Zachwycona poprzednią częścią sagi, czym prędzej pragnęłam sięgnąć po kolejny tom, by dalej cieszyć się historią opartą na fiksacji Benny’iego. Oto bowiem, Benny ocalawszy z płomieni odrodził się na nowo i zapragnął powziąć odwet za doznaną krzywdę.
Z pomocą przychodzi mu Tanner, który wskazawszy mu sposób na okiełznanie Potwora, wewnątrz jego umysłu, wprowadził fiksację Benny’iego na nowe tory.
Benny jakiego znałam był chory i zły, jednak człowiek którym się stał jest psycholem, w najlepszym (i najgorszym) słowa tego znaczeniu. Ewolucja jego szaleństwa sprawia, że naprawdę pragnęłam czytać i chłonąć każdy kolejny wers i akapit. Do czasu jednak.
Benny odnalazł cel. Była nim całkiem Nowa Lalka, która sprawiła, że jego dawna fascynacja Jade wydawała się nie mieć podstaw. I na tym kończy się dobra historia. Dalszy jej ciąg, wydaje się bowiem irracjonalny i śmieszny. Z tego można był zrobić coś tak świetnego! Wystarczyła inna koncepcja. Ostatecznie zaś, z trudem i bólem serca...

Ewitka | 2017-10-02
Przeczytana: 02 października 2017

Nawet nie wiem jak zakwalifikować tę część. Horror? Thriller? Najprędzej teksańska masakra piłą mechaniczną. I tak to właśnie autorki zmasakrowały tę część, za bardzo skupiając się na brutalnych, odrażających scenach zbrodni, zamiast na samej akcji, w której namieszały jak się tylko da. Pojawia się mnóstwo różnych nowych wątków i postaci, które są ciężko przyswajalne. I tak to dwóch rewelacyjnych częściach otrzymujemy miernotę, w której Ben odradza się z popiołów, znajduje sobie kumpla do zbrodni, Tannera, który jest jeszcze bardziej pokręcony od niego oraz nową laleczkę, która pasuje do niego jak ulał, można rzec, że trafił swój na swojego. I w tym wszystkim, gdyby nie końcówka, to można byłoby stwierdzić, że Ben z nich wszystkich jest najspokojniejszy. Jedynie zakończenie jest świetne i z ciekawości skłania do sięgnięcia po kolejną część.

Gabi | 2017-10-03
Przeczytana: 03 października 2017

enny cierpiący, sam i załamany
Stracił swoją laleczkę, swoją miłość, swój dom ukochany.
Zraniony i poszukujący, stał się jak nowy,
Gdy sympatię okazał mu ktoś nieurojony.
Ucząc się o świecie, pragnieniach i pożądliwości
Konieczne jest znalezienie nowej laleczki, nowej przyszłości.
Wówczas ze starego bólu, do życia budzą się nowe perspektywy, i cóż,
Jego chory umysł wzywa go, więc w dłoń bierze nóż.

Byłeś kiedykolwiek tak zatracony, że stałeś się cieniem? Czyhając w ciemności, ale nie żyjąc? Egzystując w tle, gdzie nikt Cię nie zauważa?
Moja laleczka mnie zdradziła, zabiła mnie na więcej sposobów, niż zdawała sobie sprawę.
Obserwuję, czekam, pragnę.
Już wkrótce odda mi to, co mi odebrała… to zabawne, że życie działa w ten sposób.
Polecam i czekam na 4-tą część finałową:)

Niki89 | 2018-01-26
Find_Your_Destiny | 2017-12-15