Krakowska szkoła glottodydaktyki porównawczej na tle rozwoju glottodydaktyki ogólnej i polonistycznej

Cykl: Biblioteka LingVariów. Glottodydaktyka (tom 7)
Wydawnictwo: Księgarnia Akademicka
Elevander

Dzięki pomysłom teoretycznym autora realizowana przeze mnie i moich wychowanków praktyka badawcza i dydaktyczna znalazła odpowiednią nazwę, nadającą jej nowy sens i wymiar. Mam też świadomość, że koncepcja glottodydaktyki porównawczej jest ważna dla glottodydaktyki polskiej w ogóle, gdyż nazywa i sprowadza do wspólnego mianownika wiele prac powstających w ramach glottodydaktyk szczegółowych.

Prof. Władysław T. Miodunka, „Od redaktora serii”

źródło opisu: http://akademicka.pl/index.php?detale=1&a=2&id=126404

źródło okładki: http://akademicka.pl/index.php?detale=1&a=2&id=126404