Nauka czystości psa

Wydawnictwo: Rebis
flora i fauna

Nauczenie psa czystości wymaga często takiego samego wysiłku, co odzwyczajenie dziecka od pieluch. To wyczerpujący i długotrwały proces. Na szczęście dzięki odpowiedniej organizacji czasu i konsekwentnemu nagradzaniu psa za dobre zachowanie można całkiem szybko stać się właścicielem dobrze wychowanego czworonoga.W tej książce znajdziesz m.in.: sposoby na zaopiekowanie się psem mimo napiętego planu dnia, osobne programy treningowe dla psów żyjących w różnych warunkach: w małych mieszkaniach, domach z ogrodem i niewychodzących na zewnątrz.Liz Palika należy do amerykańskiej organizacji zrzeszającej osoby piszące o zwierzętach a Dog Writers Association of America, która uhonorowała ją swoim wyróżnieniem Maxwell Award. Jest autorką kilku książek z tej dziedziny i artykułów, które ukazywały się w czasopismach aDog Fancya, aDog Worlda, aNewsweeka i a The Saturday Evening Posta.

Kamciax | 2015-01-31

Bardzo przyjemna książka - napisana w prosty, przejrzysty i zrozumiały sposób, ważne informacje są wyszczególnione. W dodatku ma małe wymiary, więc można ją wszędzie ze sobą zabrać. Autorka uczy nas w jaki sposób uczyć szczeniaka czystości tak, by nauka ta przebiegała bezstresowo zarówno dla nas jak i dla pupila. Myślę, że książkę tę można polecić każdemu początkującemu właścicielowi psiaka lub komuś kto dopiero przymierza się do kupna czworonoga.

Anna | 2016-03-05
Przeczytana: 2014 rok