Wielka księga ziół polskich

Wydawnictwo: Elipsa
poradniki

Otaczająca nas przyroda stanowi skarbnicę, z której możemy czerpać pełnymi garściami. Musimy tylko wiedzieć,w jaki sposób rozpoznawać i odpowiednio stosować rośliny zielarskie występujące w Polsce. Książka zawiera nieocenione informacje o ich: uprawie, zbiorach i suszeniu, przechowywaniu, działaniu, zastosowaniu w medycynie i kosmetyce, kuchni, ogrodzie i do dekoracji. Odkryj pachnący, kolorowy świat ziół w Twoim domu!

Aleksandra | 2014-01-28
DamaKameliowa | 2012-08-24