Dyskusje o książce Trupia Farma. Sekrety legendarnego laboratorium sądowego

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Książka z książki
 Ekstremalne zabawy młodych. Moda, hobby i pragnienie przekraczania wszelkich granic. Ekstremalne zabawy młodych. Moda, hobby i pragnienie przekraczania wszelkich granic.
2 dni temu
Czytamy w weekend
@Margo bardzo mnie wzruszyła kochana Twoja troska o moje dobre samopoczucie😘 książkę już poleciała na odpowiednią półkę. Polecam się Twojej pamięci na przyszłość🙂
4 tyg. temu
Czytamy w weekend
@NiegdyśNatalia czasami, żeby coś zrozumieć, to trzeba tego doświadczyć.
5 tyg. temu
Czytamy w weekend
Dzisiaj i jutro opalanie i rower na pierwszym miejscu (ma być słonecznie i ciepło). :) Wieczorami wracam do "Nędzników" Wiktora Hugo.
6 tyg. temu
52 książki w 2023 roku :-D
63/52   Rey Blanco. Biały Król Rey Blanco. Biały Król 64/52  Siostry. O nadużyciach w żeńskich klasztorach Siostry. O nadużyciach w żeńskich klasztorach 65/52  www.1939.com.pl
14 tyg. temu
32 pytania, czy będziesz umiał na nie odpowiedzieć?
Siedem :) 1. Czy miło wspominasz podstawówkę?Byłam w dwóch (rodzice stwierdzili, że w połowie powinnam zmienić, czemu? Do tej pory nie wiem :p) i obie miło wspominam 2. Masz/miałeś_aś jakieś zwierzęta domowe? Jeśli tak, to jakie?Mam 2 kotki. 3. Ulubiony i znienawidzony przedmiot szkolny?Matematyka i fizyka4. Jakie masz zainteresowania?Książki, rower i opalanie5. Gdzie...
42 tyg. temu
Pokazuje 6 z 47