Kochać i być kochanym. zaręczyny a ślub a wesele

Wydawnictwo: Oficyna Wydawniczo-Poligraficzna "ADAM"
poradniki

W przerwie zajęć konwersatoryjnych (jakie od października 2006 r. Prowadzę na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie), mających za swój przedmiot etykietę i protokół dyplomatyczny, podeszła do mnie jedna ze studentek z prośbą, czy nie pomógłbym jej w ułożeniu scenariusza zaręczyn, jako że za kilka tygodni ma przeżywać tą uroczystość (...). Jednak prośba pani Anny nasunęła mi myśl, że z pewnością po jakimś czasie powstanie problem scenariusza związanego z zaślubinami i weselem. I narodzi się wiele wątpliwości i pytań. Nic więc dziwnego, że swej publikacji nadałem kształt &katechizmu& zwięzłej pogadanki z zasad etykiety w formie pytań i odpowiedzi. (ze wstępu)

Alison | 2018-01-24
Karolina | 2014-03-06
dzazz | 2013-02-14
Na półkach: Przeczytane, 2013.
Przeczytana: 02 lutego 2013
Sylwia | 2012-10-19