Uniwersalny słownik WŁOSKO-POLSKI

Wydawnictwo: Rea
Bueerton

Słownik opracowany na podstawie "Lo Zingarelli minore - Vocabolario della lingua italiana - Edizione Terzo Millennio". Zanichelli editore, Bologna, Italia. 150.000 haseł, wyrażeń i zwrotów o przejrzystym układzie.Słownik ten jest adresowany do wszystkich, którym niezbędna jest znajomość współczesnego języka włoskiego, z jakim spotykamy się w literaturze, w prasie i innych mediach, w...

150.000 haseł, wyrażeń i zwrotów o przejrzystym układzie.Słownik ten jest adresowany do wszystkich, którym niezbędna jest znajomość współczesnego języka włoskiego, z jakim spotykamy się w literaturze, w prasie i innych mediach, w sytuacjach dnia codziennego. Praktyczny i współczesny – to dwie główne cechy tego słownika. Zawiera zarówno hasła języka ogólnego jak i niezbędne hasła terminologii technicznej, biznesowej i specjalistycznej. Dodatkowymi zaletami słownika są liczne skróty i skrótowce oraz wyrażenia idiomatyczne i informacje kulturowe.

źródło opisu: http://www.rea-sj.pl/

źródło okładki: http://www.rea-sj.pl/