Angielski No Problem! + Poziom Zaawansowany

Wydawnictwo: SuperMemo World
Shafiqua

"Angielski. No problem! Mobilny kurs językowy" zapewni Ci najbardziej kompleksowe wsparcie podczas intensywnej nauki języka angielskiego na poziomie zaawansowanym. Nauczysz się bez wysiłku rozumieć różnorodne teksty i wypowiedzi oraz płynnie i spontanicznie wypowiadać się na dowolne tematy. Potrzebne słówka i struktury gramatyczne zapamiętasz na zawsze dzięki wielokrotnie nagradzanej metodzie...

Potrzebne słówka i struktury gramatyczne zapamiętasz na zawsze dzięki wielokrotnie nagradzanej metodzie SuperMemo. Optymalizacja powtórek sprawi, że nauczysz się języka nawet 15 razy szybciej niż tradycyjnymi metodami.

Na przedstawiony materiał gramatyczny składają się między innymi:

wyrażenia i czasowniki modalne: would rather, had better, used to, needn't, ought to, to be to, I wish, musn't, may not, cannot, make + bezokolicznik, have something done, see someone do something,
zdania dopełnieniowe i mowa zależna,
następstwo czasów,
zaimki dzierżawcze,
zaimki względne,
spójniki w zdaniach złożonych,
dopełniacz saksoński.

Wśród zagadnień leksykalnych znajdują się:

słownictwo i wyrażenia z zakresu komputerów,
słownictwo dotyczące kina, teatru, literatury, muzyki, sportu,
słownictwo dotyczące policji, wymiaru sprawiedliwości i polityki,
telewizja, reklamy, programy telewizyjne,
rozmowa o pracę, prowadzenie własnej firmy, świadczenia od pracodawcy,
organizowanie przyjęcia, wyjazdu,
relacje międzyludzkie, opis zachowań,
wyrażanie uczuć, przypuszczeń, oczekiwań, zakazów,
środowisko naturalne i ekologia,
geografia, historia i kultura Wielkiej Brytanii.

źródło opisu: https://www.supermemo.pl/angielski-no-problem-zaawansowany

źródło okładki: https://www.supermemo.pl/angielski-no-problem-zaawansowany