Chodzenie po ogniu. Jak wyzwolić swoją energię

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
8 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki

Chodzenie po ogniu to pierwszy w języku polskim poradnik poświęcony całkowicie tej tematyce! Dzięki praktycznym radom autora, który skrupulatnie wtajemnicza nas w ABC spaceru wśród płomieni, każdy będzie w stanie pozwolić sobie na oczyszczającą wędrówkę czerwonym dywanem i skorzystanie z terapeutycznych właściwości ognia, który mam moc spalania naszych chorób i transformacji negatywnych emocji w twórczy potencjał i promieniujące ciepłem uczucia radości i miłości.

Miraster | 2015-09-29

Bardzo dobra pozycja w tematyce Nestinarstwa. Książka to wiedza, teoria i wstęp teoretyczny do praktyki oraz opowiadania autora dla zilustrowania praktyki. Polecam !

fiendishfiancee | 2016-06-28
818bartosz | 2014-07-15