psy, krupa, sprawki, psie, joanna, pies, adopcja, schronisko
poradniki
carmelovy

Joanna Krupa nie potrafi przejść obojętnie wobec psiego nieszczęścia. A jest go wokół nas tak wiele! Każdy pensjonariusz schroniska dla zwierząt to inna dramatyczna historia. W swojej książce Joanna opowiada takie historie i prosi: nie kupuj, adoptuj! To nieprawda, że psiak ze schroniska nie jest glamour! Spójrzcie na te mordki i sami zobaczcie! „Psie sprawki” to zbiór psich historii –...

W swojej książce Joanna opowiada takie historie i prosi: nie kupuj, adoptuj!
To nieprawda, że psiak ze schroniska nie jest glamour!
Spójrzcie na te mordki i sami zobaczcie! „Psie sprawki” to zbiór psich historii – do płaczu i śmiechu. A także przewodnik po dobrej psiej adopcji, odpowiadający na wszystkie najważniejsze pytania: gdzie szukać czworonożnego przyjaciela, jak się nim zaopiekować, jak go wychowywać, by jemu było dobrze z nami, a nam – z nim. A na początek test dla przyszłego właściciela: sprawdź, jaki temperament powinien mieć twój pupil!

źródło opisu: http://hitsalonik.pl/produkt/psie-sprawki

źródło okładki: http://hitsalonik.pl/produkt/psie-sprawki

Aga | 2017-08-20
Przeczytana: 19 sierpnia 2017

Od kiedy byłam mała w domu zawsze był pies. Pamiętam każdego po kolei, nigdy nie było dłuższego okresu, w którym po domu nie biegał by czworonożny przyjaciel.

'Im bardziej w potrzebie, tym mocniej bije dla nich moje serce. One nie mają głosu, dlatego ja chcę być tym głosem.'

Joanna Krupa znana jest ze swojej miłości do zwierząt. Szczególnie psów. Niedawno można było w TVN oglądać jej program 'Misja pies', w którym szukała domu dla mieszkańców schroniska.

Schronisko to miejsce, do którego nie potrafiłabym pojechać. Na samą myśl mam łzy w oczach, a jeśli pomyślę o wszystkich psach, które swoim smutnym wzrokiem prosiłyby żeby je zabrać to wiem, że nie dałabym rady psychicznie.

'Cudownie jest patrzeć, jak pies się zmienia. Oswaja się i zaczyna oddawać uczucie, które dostaje.'

Książka jest zbiorem historii psów, które ze schroniska zostały zabrane do nowych domów. Są to historie szczęśliwe, jednak ja płakałam. Od czasu, kiedy posiadam swoje własne psy, moja wrażliwość na ich...

BookParadise | 2017-09-02
Przeczytana: 02 września 2017

Choć nie przepadam za samą postacią Joanny Krupy, tak książka naprawdę mi się spodobała. Ciekawym zabiegiem było umieszczenie na samym końcu listy schronisk w Polsce. To pokazuje, że pozycja ta ma na celu zachęcenie do adopcji psów właśnie tego okropnego miejsca. Bardzo spodobało mi się stwierdzenie, że schronisko powinno być dla zwierząt jedynie przystankiem, pewnym etapem w ich życiu, ale na pewno nie domem. Całość prezentuje się bardzo estetycznie, jest napisana przystępnym językiem, który łatwo przyswoić. Nadaje się dla ludzi, którzy jeszcze nigdy nie adoptowali zwierzaka ze schroniska i mają wiele wątpliwości z tym związanych. Dopełnieniem wszystkiego jest fakt, że autorka całość dochodu przekazała na wybrane schroniska. Szczerze polecam tę pozycję wszystkim, którzy zastanawiają się nad przygarnięciem wiernego przyjaciela do swego domu i serca ;)

carmelovy | 2017-06-29
Przeczytana: 29 czerwca 2017

Idealny przewodnik po świecie psów, psiej adopcji oraz miłości do psiaków. Polecam wszystkim psiarzom. Kupując te książkę wspieramy schroniska dla zwierząt. Pięknie wydana, chociaż nieco cienka książka. Piękna sesja zdjęciowa Joanny Krupy i psiaków.

Anita Miszczyk | 2017-07-17
Przeczytana: 22 czerwca 2017

Aż byłam zdziwiona, że książka jest tak dobra! Historie adopcyjne porywają ze serce, a poradnik adopcyjny odpowiada też na pytania, które ludzie wstydzą się zadawać - jak dla mnie więcej nie trzeba.

Damian | 2018-08-17
Przeczytana: 17 sierpnia 2018