Jak walczyć z nadciśnieniem. Lekarze chcą, żebyś to wiedział!

Wydawnictwo: MT Biznes
poradniki

Poradnik Jak walczyć z nadciśnieniem wyjaśnia, dlaczego tryb życia ma tak duży wpływ na poziom ciśnienia krwi. Doktor Herbert Benson, autor światowego bestsellera The Relaxation Response i założyciel prestiżowego Mind/Body Medical Institute, oraz Aggie Casey, dyplomowana pielęgniarka z bogatym doświadczeniem w dziedzinie terapii holistycznej, prezentują w tej książce kompleksowy program walki z nadciśnieniem. Program ten pomógł tysiącom ludzi zapanować nad stresem i poprawić ogólną kondycję.

cezzz | 2012-11-12