Art nouveau. Kolorowanki artystyczne

4 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
disney, kolorawanka, relaks
hobby
Łędina

Marzysz o chwili relaksu? Chcesz choć na moment przenieść się do krainy fantazji? Dzięki tej książce taka podróż jest możliwa. Wszystko, czego potrzebujesz, to kredki i… niczym nieskrępowana wyobraźnia. Tym razem czeka na ciebie cała galeria czarnych charakterów ze świata Disneya. Jednak nie ma powodów do obaw. Pozwól, by nagromadzone w tobie emocje znalazły ujście i zamieniły się w feerię barw. Przekonaj się, że kolorowanie to idealny sposób na przywrócenie wewnętrznej harmonii – a przy okazji przypomnij sobie wielu, być może zapomnianych, bohaterów z ulubionych animacji Disneya.

źródło opisu: http://www.ameet.pl

źródło okładki: http://www.ameet.pl

Łędina | 2017-06-28

"Disney: Art nouveau. Kolorowanki artystyczne" to książka do kolorowania bardzo podobna do "Disney: Klasyka animacji. Kolorowanki artystyczne", ale bardziej przemyślana i dopracowana. Jednakże to nie oznacza, że pozbawiona wad.

Marzysz o chwili relaksu? Chcesz choć na moment przenieść się do krainy fantazji? Dzięki tej książce taka podróż jest możliwa. Wszystko, czego potrzebujesz, to kredki i... niczym nieskrępowana wyobraźnia. Tym razem czeka na ciebie cała galeria postaci ze świata Disneya. Pozwól, by nagromadzone w tobie emocje znalazły ujście i zamieniły się w feerię barw. Przekonaj się, że kolorowanie to idealny sposób na przywrócenie wewnętrznej harmonii - a przy okazji przypomnij sobie wielu, być może zapomnianych, bohaterów z ulubionych animacji Disneya.

Postacie z klasycznych animacji Disneya, ożywione innowacyjnymi wzorami, inspirują do kolorystycznych eksperymentów, które pobudzą twoją kreatywność. To naprawdę wciąga!

"Disney: Art nouveau. Kolorowanki...

Na półkach