Ozdoby z koralików szybko z polotem

Wydawnictwo: AWM
rękodzieło

Ponad 50 szybkich i łatwych projektów oszałamiający wybór i mnóstwo czasu na zabawę z koralikami! Porady, jak stosować sznury koralików, aplikacje z cekinów i koralików oraz koraliki bez otworów dla uzyskania błyskawicznego efektu. Zdjęcia koralików i materiałów pozwalające udoskonalić techniki zdobienia. Prezentacje takich materiałów, jak papier, tkanina, glinka polimerowa i folia metalowa, które pozwalają stworzyć oryginalne tło dla każdego projektu. Propozycje na wykonanie kartek z życzeniami, prezentów dla bliskich, biżuterii oraz elementów dekoracyjnych do mieszkania.

foxia | 2011-03-30
karochan | 2015-11-03