Tracy i Tom

Seria: Harlequin Temptation
Wydawnictwo: Harlequin, Harlequin Polska
Macnamara and Hall
wesoła23

Poznają się na zebraniu w szkole, do której chodzą ich dzieci. Wydają się swoim przeciwieństwem. Ona, pełna fantazji i pomysłów, on, spokojny, praktyczny, o konserwatywnych poglądach. Ona jest dekoratorką, on prawnikiem. Na ich znajomości ciąży świadomość niepowodzenia, jakim zakończyły się poprzednie związki. Zarówno Tracy, jak i Tom są po rozwodzie i oboje boją się ponownego rozczarowania. Po raz kolejny okazuje się, że prawdziwa miłość pokona wszelkie przeszkody.

źródło opisu: https://www.antykwariat-bazar.pl

źródło okładki: https://www.antykwariat-bazar.pl