Francuski. Pas de problème ! Średni

Wydawnictwo: SuperMemo World
9788360199657
Shafiqua

"Francuski. Pas de problème ! Mobilny kurs językowy" zapewni Ci najbardziej kompleksowe wsparcie podczas intensywnej nauki języka francuskiego na poziomie średnim. Nauczysz się swobodnie formułować spójne wypowiedzi oraz prezentować i wyjaśniać swoje opinie podczas dyskusji. Potrzebne słówka i struktury gramatyczne zapamiętasz na zawsze dzięki wielokrotnie nagradzanej metodzie SuperMemo....

Potrzebne słówka i struktury gramatyczne zapamiętasz na zawsze dzięki wielokrotnie nagradzanej metodzie SuperMemo. Optymalizacja powtórek sprawi, że nauczysz się języka nawet 15 razy szybciej niż tradycyjnymi metodami.

Pakiet zawiera aplikację SuperMemo.com, w której uczysz się, jak i gdzie chcesz: online albo bez dostępu do internetu: w aplikacjach na Androida, iOS lub komputer PC. Zawsze logujesz się na jedno konto użytkownika, dzięki czemu Twoje postępy w nauce są wszędzie identyczne.

Na przedstawiony materiał gramatyczny składają się między innymi:
- czasy przeszłe imparfait, passe compose,
- czasy przyszłe,
- zaimki wskazujące,
- tryb warunkowy,
- rekcja wybranych czasowników,
- imiesłowy,
- tryb subjonctif.

Wśród zagadnień leksykalnych znajdują się:
- podróż służbowa,
- spędzanie wolnego czasu,
- moda,
- sport,
- wyrażanie opinii,
- zakupy,
- dowcipy,
- ponad 1000 słów i wyrażeń przeznaczonych do nauki,
- czytanki i dialogi prezentowane zarówno po francusku, jak i po polsku.

Skuteczna nauka:
- nowoczesny, podzielony na rozdziały podręcznik do nauki francuskiego,
- kurs multimedialny, w całości ilustrowany nagraniami, zawierający ponad 3 000 ćwiczeń i objaśnień,
- pliki MP3 z nagraniami wszystkich dialogów, tekstów, słów i wyrażeń, wykonane przez profesjonalnych lektorów francuskich, do słuchania np. w samochodzie lub autobusie - 80 minut nagrań!

źródło opisu: https://www.supermemo.pl/francuski-no-problem-sredni

źródło okładki: https://www.supermemo.pl/francuski-no-problem-sredni