Wieloosobowość

poradniki

Własne ja to mit nowatorska teoria psychologiczna i poradnik, jak znaleźć siebie wśród wielości swoich osobowości Bogactwo osobowości w każdym z nas to stan naturalny, a nie choroba, jak uważano dotychczas

CzarnaMucha | 2011-03-30
Przeczytana: maj 2010

Dlaczego jesteś taki poważny ? Zachowujesz się jak dziecko ? Wstąpił w ciebie demon ? Zachowujesz się jak byś nie był sobą! - Czy można tak powiedzieć to jednej i tej samej osoby ? Rita Carter w książce "Wieloosobwość" opisuje to w jaki sposób zmienia sie nasza osobowość w zależnośći od sytuacji, miejsca czy ludzi z którymi przebywamy. To genialny opis tego jak postrzegać siebie, jak dbać o pozytywne strony naszego złożonego ja i jak eliminować te złe. Ja sobie bez przerwy zadaje pytania czy ze mną wszystko dobrze ? W tej książce nie raz spotkałem siebie i to było dla mnie niesamowite iż mogłem zobaczyć iż ktos stawia sobei podobne pytania jak ja. Książke polecam tym, którzy czują wwartość dodaną w rozumieniu siebie.

AleXandra | 2016-03-20
Przeczytana: 2015 rok

Może na początku ciężko zorientować się w treści, ale im dalej w książkę, tym łatwiej i ciekawiej. Polecam wszystkim, którzy pragną nauczyć się lepiej rozszyfrowywać zachowanie własne i otaczających nas osób. Wszak umysł ludzki bywa zagadką, czemu nie ułatwiać sobie jej rozwiązania?
Dodatkowo w książce pojawiają się testy, które pomogą nam ustalić naszą 'tożsamość'.

dochussex | 2017-05-05
Kamila | 2017-02-12