Wielkanoc z siostrą Anastazją

10 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
Anna

Święta Wielkanocne tylko z Siostrą Anastazją! Na wielkanocnym stole oprócz tradycyjnej święconki i wszechobecnych jaj w każdej postaci, nie może zabraknąć żurku, białej kiełbasy, placanki, ćwikły z chrzanem, pasztetów czy pieczonych mięs. Zajączek wielkanocny, baranek, baby drożdżowe, baby ucierane, przekładane mazurki i wiele innych słodkości sprawią, że Święta Wielkiej Nocy będą nie tylko...

Święta Wielkanocne tylko z Siostrą Anastazją!
Zajączek wielkanocny, baranek, baby drożdżowe, baby ucierane, przekładane mazurki i wiele innych słodkości sprawią, że Święta Wielkiej Nocy będą nie tylko wyjątkowo smaczne ale i pełne radosnego ucztowania, na które zaprasza Siostra Anastazja wszystkich swoich Czytelników!

źródło opisu: Wydawca

źródło okładki: materiały wydawnictwa

Anna | 2017-06-27
Przeczytana: 27 czerwca 2017

'' Wielkanoc z siostrą Anastazją'' to książka z przepisami wielkanocnymi.

Autorka podzieliła książkę na dwie części: dania i ciasta.

Wśród dań są przepisy na żury, chrzan, ćwikłę, jaja, sałatki, surówki i mięsa w przeróżnych odsłonach.

Autorka podaje recepturę na kiszenie żuru, na domowy chrzan – warto skorzystać.

Szczególnie polecam przepisy na sałatki i surówki. Przeważają tu sałatki wiosenne: kolorowe, bogate, bogate w witaminy, łatwe w przygotowaniu.

Z ciast szczególnie polecam mazurek orzechowy i roladę szpinakową z kremem brzoskwiniowym.

Książka posiada twardą oprawę, 175 stron, została wydana przez Wydawnictwo Wam, Kraków, 2016.

Smacznego.