Od depresji do życia

Wydawnictwo: Corsam
7 (6 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki

Wszystkie książki Stefanii Korżawskiej pisane są na zasadzie - otworzyć, przestudiować, wykonać - czytelnik bowiem jak pacjent w gabinecie otrzymuje kurację zdrowia prostą i skuteczną. Książka "Od depresji do życia" bezpiecznie przeprowadza od choroby do zdrowia. Program zdrowotny autorki jest czytelny, trzeba bowiem krok po kroku organizm dokarmiać życiem, bowiem depresja jest to ostatni krzyk organizmu, który już nie prosi o łaskę, on po prostu strajkuje, tworząc blokady na ciele i duchu. Jak spragnionemu podaje się łyk ożywczej wody, tak choremu na depresję należy łykami podawać życiodajną energię - ożywczą myśl, życiodajne, energetyczne pożywienie, wzmacniające ziołowe herbatki, miksturki i winka. Powoli należy nasączać życie życiem. Nawet na spieczonej ziemi, nawet na skale potrafi kiełkować życie, więc trzeba pozwolić życiu żyć. Zmarniały, wycieńczony organizm do życia będzie powracał bardzo powoli, ale systematycznie. Ile dobrego zrobimy dla organizmu, tyle damy mu możliwości do wyzdrowienia. Dokarmiać należy w tej chorobie jednocześnie i ciało, i ducha.

admin334 | 2010-11-15
Przeczytana: 13 stycznia 2002