Jak korzystać z energii miejsc mocy

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
poradniki

Huragany, powodzie, tornada mroczna strona natury. Na całym świecie ludzie są doświadczani kataklizmami, przeciw którym wysoko rozwinięta technika jest absolutnie bezradna. Nie oznacza to jednak, że natura jest zła. Istnieje bowiem przeciwwaga. Są to tzw. miejsca mocy, gdzie korzystna energia sił przyrody czeka tylko, by pomóc człowiekowi. Niewiele osób zgłębiło ich tajniki i nauczyło się korzystać z ich dobroczynnej mocy. Jednym z wybrańców jest Leszek Matela, który poprzez tę książkę pragnie się podzielić swoim ogromnym doświadczeniem. Nie warto bowiem przechodzić obok korzystnej energii obojętnie. Tym bardziej, że absolutnie każdy może z niej skorzystać. Szczególnie, że na terenie Polski jest mnóstwo miejsc przepełnionych pozytywną mocą przyrody. Możesz w nich nie tylko doładowywać własny organizm, ale także wykorzystać siłę przyrody do energetyzacji pożywienia, dzięki czemu każdy posiłek może stać się jednocześnie darmową kuracją przeciw dowolnemu schorzeniu. Kuracją tym lepszą, że naturalną. Bez skutków ubocznych. Bez opłat. Bez ciągnących się w nieskończoność kolejek i wielomiesięcznego oczekiwania na wizytę u specjalisty. Co więcej, czytelnik znajdzie tu opis działań, które należy wykonywać, by ich energię w pełni wykorzystać oraz charakterystykę najpotężniejszych miejsc mocy na terenie całego kraju. Nikt nie musi podróżować jednak na drugi kraniec Polski, by dotrzeć do szczególnie potężnego źródła zdrowia. Może się bowiem, okazać, że takie miejsce istnieje w Twoim mieście. I że mijasz codziennie w drodze do pracy bądź szkoły. Czy stać Cię na to, by okazja skorzystania z jego energii w dalszym ciągu przechodziła Ci akoło nosaaa

Marta Jadczak | 2016-06-19
Przeczytana: 2016 rok