Jak uleczyć złamane serce

Wydawnictwo: G+J
poradniki

Prawie każdy miał kiedyś złamane serce. Jak można poradzić sobie z tą najbardziej osobistą traumąa Paul McKenna i Dr. Hugh Willbourn tłumaczą, jak przerwać cierpienie, które towarzyszy zerwaniu bliskich więzi. Przedstawiają proste, jasne i skuteczne metody, które sprawią, że każdy poczuje się znacznie lepiej, a jego życie ulegnie diametralnej zmianie. Książka pokazuje, jak osiągnąć emocjonalne ukojenie i na nowo ujrzeć swoją miłość dzięki zachowaniu właściwych proporcji w związku. Autorzy radzą również, jak zmienić negatywne przyzwyczajenia, wyeliminować destrukcyjne wzorce zachować i otworzyć się na nową miłość.

Fragile | 2012-08-16

nie uleczyła mojego złamanego serca - może dlatego że takie sztampowe porady znalazłam w paru innych książkach wcześniej

Bonnemort | 2013-11-02
Na półkach: Przeczytane, 2013