Remedium na samotność

Seria: Harlequin Medical
Wydawnictwo: Harlequin, Harlequin Polska
The Doctor's Forbidden Fling
wesoła23

Choroba ojca zmusza Violet do powrotu do rodzinnego zamku w Irlandii. W szpitalu okazuje się, że lekarzem ojca jest Nate, syn kamerdynera, w którym była zakochana. Nie miała pojęcia, że Nate przebył pełną wyrzeczeń drogę od chłopaka z niższych sfer do cenionego kardiologa. Nie wiedziała też, że się dotąd nie ożenił, bo żadnej kobiety nie potrafił pokochać tak jak jej. Nigdy jednak nie wyznali sobie miłości, bo uważali, że związek między ludźmi z różnych sfer nie może się udać...

źródło opisu: http://www.harpercollins.pl/ksiazka,3593,remedium-na-samotnosc.html

źródło okładki: http://www.harpercollins.pl/ksiazka,3593,remedium-na-samotnosc.html

Ania | 2017-11-26
Przeczytana: listopad 2017