Doskonałe odpowiedzi na pytania zadawane podczas rozmów kwalifikacyjnych

Wydawnictwo: Rebis
poradniki

Książka Doskonałe odpowiedzi na pytania zadawane podczas rozmów kwalifikacyjnych pokaże ci, jak zaprezentować się podczas spotkania w sprawie pracy. Max Eggert omawia w niej nie tylko standardowe pytania, jakie można podczas takiej rozmowy usłyszeć, ale uczy również, jak swoje słabe strony zamienić w atuty. Autor poradnika proponuje najkorzystniejsze odpowiedzi na ?trudne pytania? rekrutujących, dlatego szczególnie przydatny będzie dla absolwentów szkół średnich i wyższych (czyli bez doświadczenia zawodowego), kobiet wracających do pracy po urlopie wychowawczym, osób przez dłuższy czas pozostających bez zatrudnienia, jak również dla profesjonalistów próbujących zmienić swoje życie zawodowe.

Basiek | 2013-07-20
Magia | 2012-01-26