Agent Pozytywnej Zmiany

Wydawnictwo: Rebis
poradniki

Ta książka nie jest zwykłym poradnikiem i nie jest kierowana do jakiejś konkretnej grupy ludzi, nie proponuje też ćwiczeń. To także refleksja nad światem i inspiracja do tego, by na własną rękę wszędzie gdzie możemy czynić go lepszym i piękniejszym. Agent pozytywnej zmiany pokazuje udział rożnych grup społecznych i zawodowych (dziennikarze, naukowcy, rodzice ) w kształtowaniu rzeczywistości i wskazuje szansę na lepsze wykorzystanie do tego ludzkich umysłów i serc. aMój przyjaciel powiedział, że piszę ku pokrzepieniu dusz. Poczytuję to sobie za komplement. Dusza potrzebuje pokrzepienia, aby inicjować i wspierać szlachetne działaniaa. Iwona Majewska-Opiełka Iwona Majewska-Opiełka jest psychologiem i doradcą rozwojowym. Wiele lat mieszkała i pracowała w Kanadzie i Stanach zjednoczonych. Obecnie prowadzi szkolenia w zakresie rozwoju potencjału człowieka i doradza firmom jak skutecznie działać. Jest autorką jedenastu książek, m.in. Drogi do siebie, Umysłu lidera i Sukcesu firmy oraz wielu artykułów. Nakładem Domu Wydawniczego REBIS ukazały się jej książki Czas kobiet, Sprzedaż i charakter, Korepetycje z sukcesu, Wychowanie do szczęścia i Już za rok matura. Jest częstym gościem programów radiowych i telewizyjnych.

cola | 2016-05-03
6rano | 2016-03-06